Weboldal címe
Weboldal alcíme
Példa cím
Példa alcím

​Varrodai kisegítő

Cégünk a magyar piacon vezető segédeszköz gyártó. Varrodánkba keresünk Budapesten X. kerületbe ügyes, pontos, dolgozni akaró munkatársat/munkatársnőt varrodai kisegítő munkára.

Feladatok:

  • alapanyag és áru mozgatása
  • varrásra félkész anyagok, szabványok előkészítése
  • szalag- és hevedervágó gép kezelése
  • szükség esetén anyagok kézi kiszabása
  • csomagolás, használati útmutatóval ellátás
  • csapatszellem
  • megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány előny

A munka előképzettséget nem igényel!

Amit ajánlunk, hosszú távú munka, jó munkakörülmények, havi fizetés.

Jelentkezésüket várjuk a 06 20 2137808-as telefonszámon, munkanapokon 8 és 16 óra között, illetve a munka@rex-san.hu e-mail címen.

Állás típusa: részmunkaidő (4 óra)

Irodai asszisztens

Szorgalmas, talpraesett, számítógéphez és a táblázatokhoz kiválóan értő, barátságos és okos Kolleganőnk úgy döntött, új kihívásokat keres. Fiatalos csapatunkba az Ő helyére keressük azt, aki a hátramaradó űrt kitölteni képes, ezért orvostechnikai eszközöket gyártó és forgalmazó cégünk munkatársat keres alkalmazotti munkaviszonyra, augusztusi munkakezdéssel, Irodai Asszisztens munkakörbe, budapesti, X. kerületi székhelyű irodánkba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonok fogadása, rendszeres kapcsolattartás partnereinkkel, Ügyfeleinkkel
  • Hiba bejelentések fogadása, dokumentálása
  • Iroda adminisztratív, iktatási feladatainak ellátása (levelek, számlák, szerződések), naprakész aktualizálása
  • Postai küldemények, áru szállítások kezelése, rögzítése programban
  • Dokumentációk, nyilvántartások, jegyzőkönyvek készítése
  • Irodaszer beszerzés
  • Személyügyi adminisztráció (munkavállalókkal kapcsolatos iratok kezelése, napra készen tartása, jelenléti ívek vezetése)
  • Közreműködés hatósági, jogi adminisztrációs levelezésekben
  • Cégvezetés által delegált szervezési feladatok ellátása, belső kommunikáció támogatása
  • Megbeszéléseken való részvétel és jegyzőkönyvek vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1 éves, igazolt irodai munkatapasztalat
  • Magabiztos MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook levelezés, naptárkezelés) felhasználói ismeret
  • Megbízhatóság, pontosság, jó munkamorál, nyitott, barátságos fellépés
  • Megváltozott képességű emberekkel szembeni tolerancia
  • Jó kommunikációs készség, proaktivitás, tanuló- és fejlődőképesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete
  • Titkári, asszisztensi tanfolyamok, vagy hasonló felsőfokú szakképesítés megléte
  • Referencia

Amit biztosítunk:

  • Jól megközelíthető munkahely
  • Heti 40 órás munkaviszony (de szívesen veszünk heti 30 órára jelentkező érdeklődőt is)
  • Betanítás, beillesztés a szervezetbe
  • Belső képzések (ISO minőségirányítási rendszer)
  • Biztos háttér

Amit még fontosnak tartunk:

Mások tiszteletben tartása és az elfogadás. Ezért azt kérjük, csak az álláshoz tartozó elvárásoknak mindenben megfelelő pályázatokat küldjék el nekünk.

Szakmai, fényképpel ellátott és fizetési igényt tartalmazó önéletrajzát, illetve motivációs levelét várjuk a munka@rex-san.hu email címre.

A kiértékelés 2016. augusztus első felében történik, ezután bonyolítjuk le a személyes interjúkat is. Értesítést csak azoknak küldünk, akikkel az első válogatás után szeretnénk találkozni.